Компанія "Торговий дім - НІКО" - офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні. Заснована у 2002 році.

Результати роботи компанії свідчать самі за себе: відкрито 54 дилерські центри в усіх областях нашої країни, реалізовано більше 110 000 автомобілів. Протягом п'яти років поспіль автомобілі Mitsubishi визнавалися найпопулярнішою іномаркою в Україні.

Серед основних факторів успіху - послідовна реалізація стратегії регіонального розвитку і лояльність до шанувальників легендарного японського бренда, чисельність яких стрімко зростає з кожним роком. Не дивно, що роботу компанії високо оцінюють як шанувальники автомобілів Mitsubishi, так і незалежні експерти. Наприклад, бренд Mitsubishi Motors протягом трьох років поспіль визнавався "Автомобільним брендом року" на всенародному конкурсі торгових марок "Бренд року України". Відмінні бізнес-результати завдячують довгостроковій стратегії розвитку, одним з компонентів якої є реалізація концепції соціальної відповідальності.

Компанія "Торговий дім - НІКО" виступає партнером різних соціальних проектів національного масштабу, серед яких провідне місце займає всебічна підтримка українського футболу, а саме: програма довгострокового співробітництва з надійним партнером - Федерацією футболу України, яка разом з автомобілями Mitsubishi і багатомільйонною армією уболівальників прямує до історичної події - проведення фінальної частини Чемпіонату Європи в Україні у 2012 році. Не залишається поза увагою компанії і розвиток автомобільного спорту - щорічне спонсорство заходу Всеукраїнського значення "Ялта Ралі".

Серед освітніх проектів компанії неможливо не відзначити Всеукраїнський освітній спільний проект компанії "Торговий дім - НІКО", Головного управління освіти і науки виконавого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) і Управління Державтоінспекції ДУМВС України в м. Києві "Ввічливість на дорозі", основною метою якого є вивчення дітьми правил дорожнього руху. Серед пріоритетів компанії і підтримка культурного життя країни - спонсорство Національного академічного драматичного театру імені І. Франка і Київського академічного театру ляльок.

Контакти:

04070, Україна, м. Київ
вул. Набережно-Хрещатицька,
причал №4
тел. +38 (044) 206-00-00
факс +38 (044) 206-00-01
E-mail: market@niko.ua

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на сайті компанії
www.mitsubishi-motors.com.ua

Будь-які зауваження і побажання щодо роботи дилерської мережі Mitsubishi Motors в Україні надсилайте, будь ласка, на адресу: feedback@niko.ua